• Anasayfa »
  • Lanora Turizm Travel ile Kapadokya Balayı Tatili »

Lanora Turizm Travel ile Kapadokya Balayı Tatili

Lanora Turizm Travel  ile Kapadokya Balayı Tatili

 

Kapadokya hiç şüphesiz eşsiz gezegenimizin en ilginç yerlerinden birisidir. Böylesi bir doğa harikasının ülkemiz de olması ise bizim için büyük bir şans. Hasandağı, Erciyes ve Melendiz Volkanları'nın milyonlarca önce patlamasıyla ortaya çıkan bu muhteşem ve eşsiz güzellik binlerce yıl boyunca insanoğlunun zarif dokunuşları ile yeraltı şehirlerine, kaya oyma mekanlara, kaya kiliseler manastırlara dönüşmüş insan doğa uyumunun en büyük eserlerinden birisini ortaya koymuştur.

 

Peribacaları, Yeraltı şehirleri, Dünyaca ünlü Ihlara vadisi, kaya oyma mekanları, Kiliseleri, Manastırları, taş mimarinin en güzel örnekleri olan tarihi konakları  ve saymakla bitiremeyeceğimiz daha pek çok doğal ve tarihi zenginlikleri ile Kapadokya;  her ziyaretinizde yeni keşiflere yelken açmanızı sağlayacak ve  mistik atmosferi ile her seferinde sizleri yeniden büyüleyecektir.

Yılın her mevsimi ve her ayı farklı bir güzelliğe sahip olan Kapadokya Ekonomik fakat oldukça da romantik ve keyifli bir balayı tatili için en uygun yerlerden birisidir. Özellikle tarih ve kültür sizi çekiyorsa, otantik, doğal mekanlarda konaklamak hoşunuza gidecekse,   üstelik aktiviteler , küçük maceralar, birlikte keşfetmek balayı tatilinize ayrı bir anlam ve renk katacaksa   Kapadokya tam da aradığınız yer olabilir .

Dünyaca ünlü seyahat otoritelerinden birisi olan  Lonely Planet 2014 Yılında Dünya'nın en iyi balayı destinasyonu olarak Kapadokyayı seçmiştir... Lonely Planet'in balayı önerisi Dünya çapında pek çok balayı çiftinin Kapadokya ya yönelmesinde önemli bir etken olmuştur. Gerek Yurtiçi ve  Gerekse Yurtdışından  binlerce balayı çifti Kapadokya da  balayı planları yapmakta ve balayı tatillerini Kapadokya da geçirmektedirler.

Lanora Turizm Travel;   Kapadokya TurlarıKapadokya Tatil Paketleri  ve Kapadokya Balayı Paketleri konusunda uzmanlaşmış,   Kapadokya ile ilgili tüm aktiviteleri ve organizasyonları en iyi şekilde ve en uygun fiyatlarla gerçekleştiren seyahat acentaların dan birisidir...

Kapadokya Ihlara Konakları & Caves Otel ;   Kapadokya'nın en güzel tarihi dokusuna sahip  yerlerden birisi olan Güzelyurt da(Gelveri) , Ihlara Vadisi ve yeraltı şehirlerine yakın bir konumda, tarihi konaklardan oluşan  asırlık kemer ve mağara odalara sahip büyüleyici bir oteldir. Yaklaşık 200 yaşında ki tarihi konakların taş-kemer ve mağara odaları,  görkemli terasında ki muhteşem Manastır vadisi ve Hasandağı manzarası, Kemer mimari restorantı  ile Kapadokya ziyaretçilerinin ve Balayı çiftlerinin her geçen gün  artan  beğenisini kazanmaktadır.

Kapadokya Balayı Tatili konusunda  faaliyet gösteren  seyahat acentası  Lanora Turizm Travel Agency  ve Tarihi konakların kemer ve mağara odaları konseptinde hizmet veren Kapadokya Ihlara Konakları & Caves otel işbirliği ile sunulan Kapadokya Balayı Paketleri,  evlilik hazırlığındaki çiftler için en uygun bütçe ile  konaklama , Kapadokya Turları, balon turu, transfer vb gibi pekçok ihtiyacı birlikte çözen, balayı çiftlerinin  büyük keyif alarak hem Kapadokya nın ruhuna uygun bir  konaklama, hem de Kapadokya da gezilmesi görülmesi gereken pek çok yerin  keşfini sağlayan unutulmaz bir balayı tatili fırsatı sunmaktadır.

Kapadokya Balayı Paketleri'nin içeriğinde  kemer-mağara odalarda  konaklamanın dışında Kapadokya Turları ve isteğe bağlı olarak da  balon turları, atv safari, atlı safari, termal keyfi  ( Bu aktiviteler ekstradır)  vb gibi pek çok aktivite ve etkinlik de yer almaktadır. 

Kapadokya Balayı fırsatına sahip  balayı çiftleri ,  kahvaltılar ve akşam yemekleri  (açık büfe ) dahil olmak üzere  asırlık konakların  taş-kemer veya mağara odalarında konaklayarak,  gün boyunca profesyonel   rehberler eşliğinde yapılan Kapadokya Turları ile görsel bir ziyafete katılmakta ve kapadokya yı yeniden keşfetmektedirler.

Kapadokya ya nın özgün  kemer  ve mağara odalarının romantik ve mistik atmosferinde  zaman da yolculuk yaparcasına unutulmayacak bir balayı tatili  geçiren çiftler aynı zamanda  perile diyarı Kapadokya yı  birlikte keşfe çıkarak eğlence, macera, aksiyon dolu pek çok anı unutulmaz anılara dönüştürme fırsatı da yakalayabilmektedirler.

Sakin  , huzur dolu  , romantik bir balayı olsun fakat aynı zamanda biraz da eğlence, macera ve aksiyon  olsun istiyorsanız Lanora Turizm'in Kapadokya Balayı Paketleri tam da sizin aradığınız bir balayı alternatifi olabilir.

Lanora Turizm  her yıl yüzlerce balayı çiftine romantik ve unutulmaz bir balayı tatili  sunmaktadır.

Balayı tatili  için Kapadokya yı seçen  balayı çiftleri nin çoğu   Lanora Turizm  ve Kapadokya Ihlara Konakları & Caves i tercih etmektedirler.  Bunun  en önemli  nedeni Lanora Turizm Balayı Paketlerinin içeriğinin zenginliği ,  kemer ve mağara odalarının büyüsü , Balayı paketlerinin  konaklamadan ibaret olmayıp  Kapadokya Turları ve  Kapadokya aktivitelerini de barındıracak şekilde  geniş kapsamlı olması ve en önemlisi ise Lanora Turizm ve Kapadokya Ihlara Konakları & Caves in misafir temelli felsefesi ve hizmet anlayışıdır .

Lanora Turizm Travel / KAPADOKYA

0507 8171881-85

www.lanoraturizm.com